HABER DETAYI

Şubat 20, 2021 2:58 pm

Sivas Hakim Kombi Servisi Açıldı

Sivas Hakim Kombi Servisi Açıldı

Sivas Hakim Kombi Servisi

» Vizyonumuz
Sivas’ın tüm noktalarında Hakim Kombi Teknik Servis Olarak Arızalanan Her marka kombilerin tamir ve bakımını standartların üzerinde bir hizmetle sonuçlandırmak, Müşterilerin güvenini kazanıp, yüksek verimli cihazlar oluşturmak, Sektördeki tüm tecrübe ve deneyimimizi her müşteriye yansıtmak.

Hakim Kombi Teknik Servis olarak sadece servis hizmeti değil aynı zamanda müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede hizmet sunmayı da hedefliyoruz.

Kombi, Klima ve Şofben ürünlrine hizmet ve teknik destek vermekteyiz. Servisimiz,Teknisyenlerini teknisyen yetiştirme eğitimini tamamlamış sertikalı kişilerden oluşturmaktadır.

Firmamız uzun yıllardır konusunda uzmanlaşmış ve sertefikalı uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine kusursuz servis hizmeti sunmaktadır. Her marka ve modelde, Kombilerin teknik servis hizmet vermektedir.Müşteri memnuniyetini ön planda tutup garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

» Misyonumuz

• Bizi seçen tüketicilerin hak ve zamanlarına saygı duyarak hizmet vermek,
• Teknisyen ve personelin moralini yüksek tutarak daha verimli çalışmalarını sağlamak,
• Çevremizi, insanlara ve tüm değerlere saygı çerçevesinde sorumluluklarımızı yerine getirmek,
• Hakim Kombi kombi teknik servisi adı altında Sivas’ın tüm ilçe ve semtlerine profesyonel hizmet götürmek,
• Hakim Kombi kombi servisi olarak bakım, onarım ve montaj konularında sürekli kendimizi geliştirip, müşteriye en kaliteli hizmeti sunmak

Sıkça Sorulan Sorular?

Firma Bilgileri

Sivas Hakim Kombi Servisi
0541 350 90 58 Firmaya Git

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Kategoriler