Firma Ekleme Kuralları

Firma Ekleme Kuralları

Firma Ekleme Kuralları
Aşağıdaki kurallar Firma Rehberi ne eklenecek firmanın onaylanması için gereken şartları içermektedir. Bu şartlar sadece onay süreci içindir. Firmanızı eklemeden önce sözleşmemizi okumanızı tavsiye ederiz. Firmanız aşağıdaki şartlardan biri yada bir kaçını ihlal ediyor yada eksikse onaylanmayacaktır. Onaylanmayan firmalara, neden firmanın onaylanmadığı hakkında bilgi, mail yoluyla iletilecektir.

Genel Bilgi:

Firma Rehberi Türkiye yasalarına ve hukuka uygun olmayan hiç bir firmayı içeremez. Bu kurallar çerçevesinde gerekli bilgileri girilmiş her firmayı firma varlığını kontrol etmek için girilen numaradan arama yapma hakkı vardır. Girilen bilgilerin doğruluğundan emin olmadan lütfen işlem yapmayınız. Girilen bilgilerin teyit’i yazılan iletişim bilgisi aranarak yada mail yoluyla yapılmaktadır.

Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler:

Firma kaydı için üyelik zorunludur. Üye olunduktan sonra firma kaydı yapılabilmektedir.
Firma kaydı ekranında Firma adını tam ve anlaşılır yazılması gerekmektedir. Firma adında kısaltma yapılmaz yapıldığı taktirde işleme alınmayacaktır.
Firma iletişim bilgileri ulaşılabilir olmalıdır. Firma Rehberi firma bilgilerini arayarak teyit edebilir. Eğer numaralar geçersizse işlem yapılmayacaktır.
Firma bilgilerinde opsiyonel olarak belirtilen alanların girilmesi zorunlu değildir.
Firma ürün eklemesinden sonra ürün onayı alınmaktadır. Firma ürünü alakasız yada Hukuka uygun bulunmadığı taktirde ürün işleme alınmaz.
Firma kampanya ve ilanları onay sürecinden geçmektedir. Eğer hukuka uygun olmayan içerikler tespit edilirse kampanya/ ilan işleme alınmayacaktır.
Firma haberleri firma ile ilgili olmalıdır. A firması B firması haberini ekleyemez. Tespiti sonucunda işleme alınmayacaktır.
Firma Açıklaması, Haberler ve İlan bölümlerinde imla kurallarına dikkat edilmelidir. Belli oranın üstünde ki imla hatalarına tolerans gösterilmeyecektir.

Yukarıdaki maddeler kullanıcılardan gelen hata ve Firma Rehberi tarafından gerekli görüldüğü taktirde ekleme ve çıkartma yapılacaktır. Bu kurallar sadece genel kuralları ihtiva eder. Lütfen firmanızı eklediğinizde onaylandıktan sonra Hizmet Sözleşmesini kabul ettiğinizi unutmayınız.

Kategoriler