Neden Katılmalıyım

Neden Katılmalıyım

Kullanıcılar için Firma Rehberi?

Firma Rehberi kullanıcıların ihtiyaçlarını bulmaları için, özenle seçilmiş kategori ağacı ile kullanıcı dostu bir yapı sunmaktadır. Kullanıcılar diledikleri şehirlere göre aramalarını yapabilmekte ve daha doğru bilgiye ve ihtiyaçlarına ulaşabilmektedirler.

Firma Rehberi firma ile kullanıcı arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Kullanıcılar bir firmayı takibe alabilir ve firmanın kampanya ve haberlerinden haberdar olabilmektedirler. Böylece kullanıcılar kolayca eşsiz kampanyalardan ve aktivitelerden haberdar olabilir.

Firma Rehberi şirketler ve bireysel çalışanlar içinde bir ortam sağlamaktadır. Kullanıcılar bireysel olarak çalışıp beğendiği kişileri takip edebilir ve daha sonrasında tekrar iş yapma şansını elde ederler. Böylece kullanıcı tarafında memnuniyeti garanti eder.

Firmalar için Firma Rehberi?

Bir firmanın küçük ya da büyük olsun en büyük sıkıntısı tanına bilirlik ve reklamdır. Bu bağlamda Firma Rehberi firmaların reklamlarını kullanıcı odaklı düşünerek ilgili kategoriler ile listeler. Firma Rehberi ücretsiz ve ücretli servisleri ile firmalara en az fiyata en yüksek faydayı sağlamaya çalışır. Firmanızın tanına bilirliği artar ve siteniz olsun ya da olmasın Google da çıkma fırsatını yakalarsınız.

Bireysel çalışan kişilere ulaşmanızı ya da bireysel çalışıyorsanız reklamınızın Google da çıkmasını sağlayan yapımızla daha çok insana ulaşa bilme imkânı verir.

Kategoriler