Hakkımızda

Hakkımızda

Firma Rehberi 2010 yılından beri kullanıcılar ile firmaları buluşturan bir kuruluştur. Bir çok değerli firma ve kullanıcı sayesinde Türkiye’de ilgi gören siteler arasında yerimizi almaktayız. Teknolojinin gelişmesi ve bununla birlikte İnternet kullanımın artmasıyla beraber Firma Rehberi’ne ilgi de önem ve değer olarak artmıştır. Firma Rehberini ilk kurduğumuz zamanlarda kısıtlı imkanlarla işler yapan küçük firmalarımız artık orta ve büyük ölçekli firmalar haline gelmiştir. Büyük firmalarımızın ise büyümeye devam etmiş ve Türkiye de önemli işlem hacimlerine ulaşmışlardır.

Firma Rehberi Küçük yada büyük fark etmeksizin firmalarına kullanıcılarının önerilerine her zaman açık ve önem veren bir firma olmuş, olacaktır. Firmalarımızdan gelen talepler doğrultusunda sistemimizi güncelleyerek Teknoloji’ye ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. Kullanıcı deneyimini gerek diğer reklam mecraları gerekse anlaşmalı olduğumuz, anlaştığımız reklam ağlarıyla üst düzeye çıkararak kullanıcılarımızı ve firmalarımızı bu güne kadar mutlu ettik ve mutlu etmeye devam edeceğiz.

Geleceğin ne gösterebileceğini bu günden görmenin ne kadar zor olduğunun bilincindeyiz. Yeni oluşumlar, yeni projeler ve yeni bir geleceği hatasız eksiksiz kurmanın telaşıyla her güne uyanan bir firma olmaktan her zaman gurur duyacağız.

Biz Kimiz?

Biz firmalar ile kullanıcıları bir araya getiren bir platformuz. Bizim işimiz firmalarımızla kullanıcılarını tanıştırmak. Yeri geldiğinde yorumlar ile kullanıcı deneyimini zenginleştirmek. Kullanıcıların yorumlarıyla diğer kullanıcılara yön göstermek. Kaliteli işi överek yüceltmek.

Biz her kesin parasının karşılığını almalı ilkesini benimsiyoruz. Ödediğiniz ücrete karşılık gelen hizmet değil. Ödediğiniz ücretin karşılığı bizim için önemlidir. Firmalarımızı kontrol ediyoruz. Üyelerimizi bilgilendiriyoruz. Böylece ne istediğini bilen müşteriler ve hizmetlerini, ürünlerini satan mutlu firmalarla dolu bir platform yaratıyoruz. Sizde kullanıcı ya da firma olarak bizimleyseniz bir işi daha başarılı bir şekilde başarmışız demektir. Bizi tanıyanlardan çok tanımayan insanlara ulaşmak ve onları bilgilendirmek, bilinçlendirmek için yeni kişiler yeni firmalar ile her saniye tanışıyor ve analiz ediyoruz.

Bizi takip etmeye devam edin Hepbuluruz.Com.

Kategoriler