TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
362 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Doruk Cihan Gıdık
  • ADRES: Cumhuriyet Mh, Libadiye Cd No:37/3, 34699 Üsküdar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 177 1269
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Doktora Tez Yazdırma Fiyatları
Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin mezun olması için zorunlu olan tez yazma konusu Türkiye’de önemli bir sektör halini aldı, fiyatlar 100 bin liralara kadar dayandı. Her bir eğitim seviyesi için verilen tez yazdırma ücretleri binlerle ifade ediliyor, sabit bir fiyat yok, birçok kriter dikkate alınarak ücretlendirme yapılıyor.
Tez Yazma Sektör Halini Aldı
Yüksek lisans ve doktora tezleri ve tıp tezleri en pahalı tezler, tez fiyatını belirleyen kriterlerden olan zamandır. Tezin teslim tarihi bu nedenle önemlidir, teslim zamanı az kalan bir tezin fiyatı çok daha yüksek rakamlara ulaşabilmektedir. Tez konusu da tez yazma fiyatlarını belirleyen unsurdur, kaynak bulması sıkıntılı olan ya da yabancı kaynaklardan bulunması gereken konularda ki bir tezin fiyatı da astronomik rakamlara ulaşabilmekte ama konusu kolay olan bir tez çok daha az bedel ile yazdırılabilmektedir.
En Yüksek Fiyat Doktora Tezidir
Tezin sayfası, yazıldığı dil gibi birçok faktör fiyat belirlemede etkilidir, tez fiyatlarında en uygun olan ön lisans ve lisans tezleridir ardından yüksek lisans, master, MBA ve doktora tezleri gelir. Yine intihal oranı da tez fiyatlarında etkilidir, tez yazan kişinin de fiyatta etkisi fazladır, tez yazdırmak isteyen öğrenciler tarafından en çok merak edilen öncelikle fiyattır o nedenle tez yazan yerler konusunda araştırma yaparken fiyat araştırması da yapılır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Kategoriler