TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
282 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İsim Belirtilmemiş
  • ADRES: Yunus Mahallesi, Atölyeler Sokak B Blok No:1B 23 Topselvi/Kartal/İSTANBUL
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 16:00
SERVİS SAATLERİ 11:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2018 yılında kurulan Armin Packaging, 14 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile Türkiye’de ve Dünya’da dolum makineleri ve dolum hatları üretmektedir. Sıvı Dolum Makinası, Kapak Kapama ve Kapak sıkma Makinası, Etiketleme Makinesi başta olmak üzere daha birçok dolum makinasının üretimini ve ihracatını yapmaktadır.

Dolum Makinaları alanında uzmanlaşan ve her zaman teknolojiyi ve gelişimi vizyonu olarak kabul eden şirketimiz hem ulusal hem de uluslararası konjonktürde hedeflediği markalaşma yolunda emin adımlarla. Ürettiğimiz makinaların kalitesi, referanslarımızın memnuniyeti şirketimizin kurumsal çalışma anlayışının en temel altyapısını oluşturmaktadır.

Şirketimizin ürettiği bazı makinalar şunlardır:
Sıvı Dolum Makinası, Kapak Kapatma Makinası, Kapak Sıkma Makinası, Etiketleme Makinesi, Bal Dolum Makinası, Kavanoz Dolum Makinası, Otomatik Sigara Dolum Makinası, Sucuk Dolum Makinası, Ayran Dolum Makinası, Lokma Çikolata Ve Çikolata Dolum Makinası, Süt Dolum Makinası, Şişe Dolum Makinası, Kapsül Dolum Makinası, Lokma Dolum Makinası, Otomatik Dolum Makinası, Parfüm Dolum Makinası vb.

Armin Packaging şirketimizle hemen irtibata geçin ve istediğiniz makinalara sahip olun !..

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Kategoriler