TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
699 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: alper avcı
  • ADRES: Söğütözü Mahallesi, 2180. Cadde Via Twins Plaza B Blok Kat: 16 No:115 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: 0 (850) 302 9292
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kurumsal Araç Kiralama Hizmetlerinde BGR Filo
Araç kiralama günümüz için en fazla talep alan hizmetlerden biri. Bireysel olarak ya da şirketlerin sıklıkla başvurdukları yöntemler. Belirli dönemler için raca ihtiyaç durulması durumunda bireylerin en sık hizmet aldıkları konu. Şirketlerin özellikle satış hizmetlerinde personeline araç sağlamak için daha ekonomik buldukları bir hizmet türüdür.
BGR Filo Kimdir?
Şirketimiz 2008 yılında kurulmuştur. Öncelikli hizmet alanımız bilişim ve teknoloji. Budan yola çıkarak hizmet vermeye başlayan firmamız birçok projeye imza atarak alanında gösterdiği başarıları 2015 yılında otomotiv sektörüne yönlendirdi. 2008 yılında bu yana sektör içinde edindiği bilgi ve deneyimini bu sektöre aktararak kiralama hizmetlerinde kusursuz hizmet verme amacıyla yola devam etmeye karar verdi.
Firma olarak kuruluş amacımızdan şaşmadan yolumuza devam ederken kiralama hizmetlerini teknolojiyle buluşturma başladık. Kiralama hizmet alımı öncesi ve sonrasında geliştirdiğimiz özel yazılımları kullanıyoruz. Bu yazılımlar sayesine araç takibi daha doğru şekilde yapılmakta. Yaşadığınız sorunlar hemen tespit edilmekte ve hızlı çözüm üretilmekte. Firmamızdan 24 saat boyunca destek alabilmektesiniz. Araçlarla ilgili servis, bakım ve onarım konusunda bilgilendirmeler tarafımızca düzenli olarak yapılmakta. Hizmetlerimizi dijital ortamlarda sunuyor olmamız çözümlerimizin de hızlı bir şekilde size ulaşması anlamına gelmektedir.
Nasıl Araç Kiralanır?
Günümüzde birçok kişinin kısa süreli ya da uzun vadeli araca ihtiyacı olması halinde sıklıkla başvurdukları bir yöntemdir araç kiralama. Şirketimiz bünyesinde farlı markalardan oluşan araç seçeneklerimizden isteğiniz uygun bir model seçmekle işe başlayabilirsiniz. Türkiye’nin her iline hizmet sağlayabiliyoruz. Öncelikli olarak seçtiğiniz aracın modeli, özellikleri ne olursa olsun uygun fiyat seçenekleriyle size kiralama hizmeti sunabilmek. Firmamızdan servis, bakım onarım hizmetleri konusunda detaylı bilgilendirme almaktasınız. Kiralama işleminden sonra son teknoloji yazılım hizmetimiz sayesinde aracınıza ilgili anlık yaşadığınız sorunların tespit edilmesi ve çözüme ulaşması için desteğimizi her zaman vermekteyiz.
Kiralama işlemine başlamak için bizlere iletişim araçlarımızdan ulaşabilmektesiniz. Dilerseniz web sayfamızdan dilerseniz telefon numaralarımızdan ya da sosyal medya hesaplarını kullanarak müşteri hizmetleri birimimizle iletişime geçmeniz ilk adım. Web sayfamızı ziyaret ederek ya da direk ofisimize gelerek araçlarımızı görme şansını yakalamaktasınız. Seçtiğiniz model aracın hızlı bir şekilde size ulaşması için sözleşme oluşturmaktayız. Kiralama sözleşmesini tamamladıktan sonra belirlediğiniz süre boyunca araç kullanımınıza hazır olarak size teslim edilmekte.
Şirketimiz bünyesinde dilediğiniz kiralama hizmeti alabilmektesiniz. Şoförlü araç kiralama hizmetinden aylık, yılık, günlük kiralama seçeneklerinden uygun fiyata faydalanabilirsiniz.
Araç Kiralama Fiyatları
Uzun zamandır bizimle çalışan müşterilerimizin dışında bünyemize yeni katılan müşterilerimizin de her zaman ayrıcalıkları olmakta. Amacımız kaliteli hizmeti uygun fiyata alabiliyor olmanız. Uygun fiyat politikası içinde araç kiralama hizmetinden faydalanabilmenizi sağlıyoruz hızlı ve güvenli şekilde aracınızı size ulaştırmak ve kiralama sürecinde karşılaştığınız her sorun için 24 saat destek hizmetine de devam ediyoruz.
Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti
Kurumsal araç kiralama hizmeti de şirketimiz bünyesinde en fazla satın alınan hizmetlerdendir. Şirketler sıklıkla birden fazla araç kiralama hizmeti almayı tercih etmekte.
• Araç takiplerinin kolay yapılması,
• Bakım servis hizmetlerinin şirketimiz tarafından hatırlatılması,
• Araç sahibi olmaktan daha ekonomik olması,
• Şirketin ihtiyacı olan araç özelliklerine sahip araçların temininin kolay olması şirketleri araç kiralama hizmetine yönlendirmektedir.
Nasıl Kiralama Yapılır?
Kurumsal araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmesi yeterli. Hangi özellikte araç istedikleri, ne kadar süre için kiralamak istedikleri ve araç sayılarını iletmeleri halinde bizler onlar için olabilecek seçenekleri sunuyoruz. Özel kampanayla eşliğinde kiralama hizmeti sunuyoruz.
Kurumsal Araç Kiralama Fiyatları
Araç kiralama hizmetinde sektörde 5 yıllık bir geçmişe sahibiyiz. Bilişim alanında giriş yaptığımız hizmet sektöründe ise 12 yıllık bir deneyimle önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve güvenli hizmet sunumu oldu. Bu misyonlar önderliğinde uygun fiyat politikasıyla müşterilerimizin uzun dönemli bizlerle çalışmasını sağlıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Kategoriler