HAR Makina A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
501 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ALPER KARADAŞ
  • ADRES: İkitelli O.S.B. Demirciler Sanayi Sitesi A Blok No:1 Başakşehir/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 444 3154
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Antifriz Dolum Makinası
Otomotiv sektörünün önemli malzemelerinden biri olan antifriz dolum makinası, ürünün ambalaja aktarım sırasında akmamasını ve köpürmemesini sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Kimyasal maddelerin hassasiyetine göre tasarlanmış olan PLC kontorlü ürünlerimiz, uzaktan yöneterek manuel hiçbir işlem yapmadan kısa zamanda paketleme bölümüne göndermenizi sağlayacak hıza sahiptir.
Tam Otomatik Antifriz Dolum Makinası
Avrupa standartlarına uygun paslanmaz çelik gövdeye sahip olan antifriz dolum makinası, 7 inç dokunmatik ekranla, istenilen şişe ve bidon boyutuna göre ayarlanabilecek makinalarımız arasında yer almaktadır. Otomatik yıkama özelliğiyle ürünlerin diğer ambalajlara bulaşamamasını aynı zamanda hijyenik bir doldurma aşaması geçirilmesini sağlar. Kapak kapatma ve etiketleme makinasıyla sekronize bir şekilde çalışabilen makinalarımız, dolum aşamasında dipten doldurma yaparak köpürme ve dökülme olasılığını da düşürecektir.
Profesyonel bir çalışma disiplinine sahip olan makinalarımız, damlalık opsiyonuna ve aynı zamanda şeffaf ambalaj tanıma sensörlerine sahiptir. Aynı zanda birden fazla farklı ürünü doldurabilir, uzun konveyör özelliği sayesinde diğer alanlara kısa zamanda aktararak size hiçbir iş bırakmayacaktır.
Antifriz Dolum Ve Kapak Kapatma Makinesi
Litrelik doldurma ölçülere sahip olan makinalarımız, aynı anda kapatma işlemi de yapabilecek sekronize bir işleyişe sahip olabilmektedir. Antifriz dolumu gerçekleştikten hemen sonra kapak kapatma işlemi yapılara, etiketleme ya da paketleme bölümüne anında aktarılacaktır. Profesyonel bir çalışma ve hızlı bir üretim için makinalarımız AB standartlarında bir üretim alanı sunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Kategoriler