TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
106 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat Kızılöz
  • ADRES: Gaziler Mh Issıkgöl Cd No:138
  • TELEFON: 0 (262) 644 8223
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 17:50
SERVİS YERLERİ KOCAELİ

FİRMA HAKKINDA

Konkordato Nedir ? Konkordato Ne Demek ? Konkordato Projesi, Uzman Görüşü, Bilirkişi, Mali Müşavir, SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Uzman Görüşü, Uzman Mütalaası, Konkordato, Konkordato Nedir ? Konkordato Danışmanlığı için buradayım soru ve bilgi için iletişim kurabilirsiniz.
Sitede bilirkişi, uzman görüşü, uzman mütalaası, konkordato, konkordato nedir, konkordato projesi, SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Kira tespit davası, şahıs şirketi nasıl açılır mali müşavirce yazılan bolca sayıda makale ziyaretçileri bekliyor olacak. Bu makaleler, toplumu farklı farklı hukuki ve mali meselelerde bilinçlendirecek makalelerdir.
Yabancıya Satış İşlemi (SPK değerleme)
2018 yılında yürürlülüğe giren Konkordato uygulamasında 100 + Makul Güvence Raporu ve 40+ Konkordato Ön Projesini hazırladı. Konkordato Projesi hazırladığımız firmaların büyük bir bölümü süreci başarı ile yöneterek Konkordato Projeleri tasdik edilmiştir.
Konkordato Projesi, Konkordato dava açılmadan önceki aşamalar veya açılan davada Konkordato Projesi’nin yeterli şartları sağlayıp sağlayamadığı, dosyaya giren Konkordato Komiser raporlarının incelenmesi, beyanda bulunulması ve diğer tüm süreçler için dava açmayı düşünen şirketlere veya alacaklı şirketlere danışmanlık hizmetlerimiz devam etmektedir.
Tarafımıza;
Sulh Hukuk Mahkemesi
Asliye Ticaret Mahkemesi
İcra Hukuk Mahkemesi
Aile Mahkemesi
Asliye Ceza Mahkemesi görev alanlarına giren bilirkişi raporlarına itiraz beyan veya uzman görüşü talep edebilirsiniz.
Konkordato Nedir ? Konkordato Ne Demek ? Konkordato Projesi, Uzman Görüşü, Bilirkişi, Mali Müşavir, SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Uzman Görüşü, Ticari Davalarda Uzman Mütalaası, Konkordato, Konkordato Nedir ? Konkordato Danışmanlığı için buradayım soru ve bilgi için iletişim kurabilirsiniz.

Mali Müşavir & SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

Anasayfa

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Kategoriler