TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
829 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Buğra Doğanoğlu
  • ADRES: ceyhan
  • TELEFON: 0 (545) 541 0809
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Türkiye’nin çeşitli katagorilerde; en güncel ve güvenilir ilanları, sektöre dair tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz Emlak, Vasıta, Alışveriş. Hayvanlar Alemi, İş Makineleri & Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firma ilanları haberleri, inşaat firmalarını ve projeleri bir arada bulabileceğiniz bir platformudur.

trendilan.com olarak tüm kullanıcılarımızın her zaman en iyi hizmeti alması gerektiğine inanıyor bu nedenle mutlu müşteri ve kullanıcılar yaratabilmek adına ziyaretçilerimizi yormadan aksiyon almaya önem veriyoruz.

Emlak, Vasıta, Alışveriş. Hayvanlar Alemi, İş Makineleri & Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firma ilanları sektörüne yönelik içerikler, inşaat firmalarının proje haberleri, reklam ve tanıtım çalışmalarını hazırlayarak sektörün haber kaynağı olmayı amaçlıyoruz..

Emlak, Vasıta, Alışveriş. Hayvanlar Alemi, İş Makineleri & Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firmalar sektörünün temel oyuncularını, emlak, galeri, mağaza ofislerini ve inşaat firmalarını tek bir çatı altında toplayarak kullanıcılarımıza geniş ve kaliteli bir portföy sunmayı amaçlıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Kategoriler