YÖN MİMARİ REKLAM ENGELSİZ YAŞAM ÜRÜNLERİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
528 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: CÜNEYT KARAGÖZ
  • ADRES: YENİDOĞAN MAH.AKIN CAD.BEYAZIT SK.NO 9/A YENİDOĞAN-SANCAKTEPE/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 484 1025
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Yönlendirme özel ve kamu sektöründe binaların kimliklendirilmesi için büyük önem taşımaktadır. İnsan trafiğinin doğru şekilde yönetilmesi için doğru şekilde kullanılan yönlendirme elemanları çok önemlidir. Magnet yönlendirmeler çok pratik ve uygun maliyetli yönlendirme ürünleridir. Çok çeşitli malzemelerden üretilmekte olup firma tercihleri ve kullanılacak olan ortamın tasarımı göz önüne alınarak dünya standarlarına uygun üretilmektedir.

Üst seviye kaliteli malzemeler tercih edilerek ürünlerin uzun süre deforme olmadan kullanılması sağlanmaktadır. Kolay montaj modüler yapı ve ekonomik fiyat performansı ile çok tercih edilen bir üründür. Magnet yönlendirme sistemleri aynı ölçülerin kendi içlerinde yer değiştirebilmesi modüler yapısının korunabilmesi için kesimi aplikasyonu ve montajı profesyonel ekibimiz tarafından dikkatle yapılmaktadır.

Dekoratif yönlendirmelerde en yaygın kullanılan ürün çeşitleri ise Mıknatıslı Kapı İsimlikleri ve Pleksi Kapı İsimlikleri dir. Mıknatıslı Kapı İsimliklerin de ayrıca Modüler ( Değişebilir ) bir yapıya sahip Braille Alfabeli olan Bombeli ve Düz Yönlendirme çeşitlerimiz de bulunmaktadır.

Magnet ve Pleksi kapı isimliklerinin müşterilerimiz tarafından tercih edilmesindeki en büyük faktörlerin başında, Kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olmaları, Kullanım ömürlerinin uzun olması,Fiyat / Performans uygunluğudur.

Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve size uygun yönlendirmelere ait seçenekleri görmek için bizim ile irtibata geçiniz …

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Kategoriler